Найважливіші досягнення за 2018-2019 навчальний рік

Молодші школярі КУ Сумський НВК № 41 є постійними учасниками Всеукраїнських конкурсів «Патріот», «Соняшник», «Грінвіч», «Колосок» та Міжнародних -  конкурсу знавців з української мови ім. П. Яцика, «Кенгуру», а також – у міських конкурсах:

-      у міжнародному конкурсі знавців української мови імені Петра Яцика серед учнів четвертих класів Громак Є. стала переможцем І етапу  ( ІІІ місце) , вчитель Соіна Л.М.;

-      у міжнародному конкурсі знавців української мови імені Петра Яцика серед учнів третіх класів Бойко К.зайняла 4 місце) , вчитель Стадниченко М.І.;

-      у всеукраїнському конкурсі дитячих малюнків та робіт декоративно-прикладної творчості на протипожежну та техногенну тематику «Кращий пожежний- це ти обережний»(номінація «Художня творчість» - ІІ місце- Супрун М., вчитель Сулига О.В.;

-      у всеукраїнському конкурсі з англійської мови «Грінвіч» ІІІ місце зайняла учениця 3-А класу Кліценко М. на регіональному рівні, отримано 11 золотих сертифікатів, 8 срібних ,   3 бронзових, сертифікат учасника отримало 2 учні, (вчитель Матвієнко О.О.);

-      у всеукраїнському конкурсі з англійської мови «Пазл» 33 учасники, із них: диплом І ступеня всеукраїнського рівня -3 учні, диплом 3 ступеня всекраїнського рівня -1, дипломів регіонального рівня- 6 (вчитель Матвієнко О.О.);

-       у всеукраїнській українознавчій грі «Соняшник» відмічені дипломом  переможця серед учнів початкової школи нагороджена учениця 3-Б класу Ковальова С.(вч. Гриценко В.А.), всього -   35 учасників; грамотою «Найкращий клас» відзначено 3-А клас (вчитель Стадниченко М.І.); грамотою «Найактивніший клас» відзначено 2 клас                      (вчитель Сулига О.В.);

-      Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей»-призер відбіркового регіонального туру Борак М., учениця 4-А класу, вч. Кухта І.М.;

-      на чемпіонаті України зі спортивного орієнтування учениця 3- А класу Мороз Анна зайняла І місце; І місце серед юніорівзайняла Волосавець В.  ;

-      5 учнів 2-4 класів було задіяно до роботи МАН: вирощували кристали. Три учні відіслали вирощені кристали, отримавши  75балів 72,70 за роботу (Гіленченко Г., Гусак Т.- 2 кл., вчитель Сулига О.В., Барсуков О.- 3 кл., вч. Стадниченко М.І.).;

-      на обласних змаганнях по шахматах - І місце - Заморуїва М., вчитель Стадниченко М.І.;

-      на змаганнях по шахматах «Кубок мера»: І місце- Заморуїва М., ІІ місце - Наумова Є., вч. Стадниченко М.І.;

-      у міському конкурсі «Не сумне місто Суми»- ІІ місце Гаврась І., ІІІ місце - Свердлік Е..;

-      у міському конкурсі імені Д.Білоуса – призером стала учениця 4-А класу Михайличенко Є, вч. Кухта І.М.;

-      у міському конкурсі «Вода – колиска життя»: І місце(Гусак Т., 2 клас, вчитель Сулига О.В.).

Протягом 2018-2019 навчального року учні молодшого шкільного віку були залучені до інтерактивних освітніх конкурсів, олімпіад, а саме:

Міжнародний освітній конкурс «Олімпіс»:

1 клас – 13 учасників: 11 дипломів, 2 грамоти; класовод Кучер І.В.

3 -А клас –10 учасників: 10 дипломів, класовод Стадниченко М.І.,

3-Б клас – 18 учасників: 12дипломів; класовод Гриценко В.А.

4-А клас-28 учасників -100% - олімпіади та конкурси(4 )- класовод Кухта І;

4-Б клас –26 учасників;  класовод Соіна Л.М..

Олімпіада на освітній платформі «Вчи.сом.юа»:

4 –А клас – 28 учасників:  10 дипломів; класовод Кухта І.М.

Олімпіада на освітній платформі «Всеосвіта»

2 клас – 32 учасники олімпіади з укр.мови,

24 учасники інтерактивного конкурсу «Екологічна грамотність»(дипломи отримали 20 учнів).,

22 учасники інтерактивного конкурсу «Безпечна дорога до школи», (дипломи отримали 22 учні)., класовод Сулига О.В.;

3-А клас – 19 учнів-учасників, 1 диплом ІІ ступеня, 3 дипломи ІІІ ступеня, сертифікати учасника -  15, подяки батькам – 19, класовод Стадниченко М.І.

Дошкільники КУ Сумський НВК №41 є постійними учасниками конкурсів та чемпіонатів:

- у відбірковому турі конкурсу дитячої самодіяльності для дітей дошкільного віку «Дитячі мрії» Колеснікова Я., Буката В. пройшли до гала-концерту,  вихователі Самойленко Г.В., Глушан А.В., муз. керівник Істраніна І.А..

- у Молодіжному чемпіонаті України з естетичної групової гімнастики (команда «Грація Кнопочки») Коробеенко В. зайняла І місце, вихователь Третяк Т.Г., Сігітова Т.Ю..

- у Молодіжному чемпіонаті України з естетичної групової гімнастики Валашко Є. зайняла І місце, вихователь Мироненко К.Ю., Сігітова Т.Ю..

- у міському конкурсі «Кубок Візаві» з танців Ляшенко М. зайняла І місце, вихователь Мироненко К.Ю.

- у змаганнях відкритої першості МКЗ КДЮСШ «Суми» з боротьби самбо Бондаренко А. зайняла ІІ місце, вихователі Самойленко Г.В., Глушан А.В..

- у міському конкурсі акторської майстерності «Підкори сцену» Колеснікова Я. зайняла І місце, вихователі Самойленко Г.В., Глушан А.В..