Шкільний підрозділ. Освітня програма КУ Сумський НВК №41 "Райдуга" на 2019-2020 н.р. Детально...


У 2019-2020 н.р. дошкільний підрозділ працює за освітньою програмою "Я у світі. Програма розвитку дитини від народження до шести років" за редакцією Аксьонова О.П., Аніщук О.В., Артемова Л.В. (Київ: ТОВ "МЦФЕР-Україна", 2019)


Протягом багатьох років загальноосвітня школа І ступеня працює за розробленою колективом програмою „Добрик в райдужній країні” (затверджена Сумським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти). Педагоги  докладають усіх зусиль для об’єднання і спрямування дітей на добро і корисні справи, для виявлення обдарованих і здібних особистостей, створення сприятливих умов для самовираження дітей у різних видах діяльності, закладають основи для формування громадянськості, виховують на традиціях та звичаях свого народу.

 

Розроблені закони та правила, за якими живуть „жителі” країни Добрика, девіз, Добрик-гімн, клятва Добрика, мають свій прапор, герб та стрічки (галстуки), які є обов’язковими атрибутами шкільних лінійок, свят.  В рамках кожного загону існує дитяче самоуправління: творчі доручення в колективі розподіляють самі школярі, змінюючи відповідальних один раз на місяць. Справи добринчат освітлюються в інформаційному куточку  „Жителів” країни Добрика.