Новорічна казка!

Флешмоб разом з батьками "Збережемо ялинку".

 День креативності!

Тиждень безпеки дорожнього руху 

День української писемності та мови 

Педагогічна рада на тему: "Ефективність використання інноваційних, здоров'язберігаючих технологій в освітньому процесі".

Щедра осінь!

Тематичні прогулянки в рамках освітнього проекту "Голос рідної природи"

Олімпійські чемпіони нашого закладу!

Літнє оздоровлення  

Екскурсія до дитячой бібліотеки 

Весна

Шаховий турнір

    13 січня на Україні традиційно святкують щедрий вечір або Маланку. В цей день щедрують, обходячи хати, з побажанням щастя, здоров’я всім членам родини, розквіту  господарства та великого врожаю. Дошкільнята НВК №41 теж шанують традиції нашого народу. Дітлахи розповідали щедрівки, колядки, співали пісень, а ще переглянули веселе театралізоване дійство «Де коза ходить, там жито родить».

            До Дня Збройних Сил України, для підтримки військових 27 Сумської реактивної бригади, була проведена акція "Допоможи солдату". На цю акцію відгукнулися діти, батьки та учні закладу.

     Толерантність – це здатність без агресії сприймати думки, поведінку  форми самовираження та спосіб життя іншої людини, які відрізняються від інших.

     У рамках тижня толерантності в нашому закладі проводилися інтелектуальне заняття «Коли у друзів лад – усяк тому рад».

     Година спілкування «Дивись на нас, як на рівних», акція«Допомога» (збір кришечок від пластикових бутилок), наші талановиті учні виступили з благодійним концертом для ветеранів «Ми маленькі діти на землі великій».

     У рамках Тижня сім'ї було організовано і проведено наступні заходи: родинне свято «День народження», творча робота спільна з батьками і дітьми «Прапор України» (пухнаста аплікація), майстер-клас разом з батьками «Український віночок» з використанням техніки паперопластики, майстер-клас для батьків та дітей «Гілочка калини» (з використанням гофрованого паперу), майстер-клас спільно з батьками з використанням арт-терапевтичних технік «Лелека - символ любові і родини», заняття з батьками «Разом з мамою» - «Без верби та калини нема України» (робота з квілінгом), практичне заняття «Партнерська взаємодія батьків з дітьми», (створення родинного оберегу) і інше.

.