Оголошення!

Шановні батьки!

Запис до 1 класу відбуватиметься з 01.06.2020 по 15.07.2020 року.

До заяви додаються:

- копія свідоцтва про народження;

- довідка про щеплення (063);

- довідка від лікаря (086).

Додаткова інформація за тел.: (0542) 25-53-59

Наша адреса: м. Суми, вул. Л.Бикова, 9 


Графіки видачі документів

Графік видачі документів 4-А клас

Графік видачі документів 4-Б класШановні батьки!

 

    Продовжується запис дітей віком від 2-х до 6-ти (7-ми) років (усі вікові групи: ясла, молодша, середня та старша групи) у дошкільне відділення

КУ Сумський НВК № 41 "Райдуга" на 2020-2021 н.р.

   Для запису потрібно:

   - копія свідоцтва про народження дитини;

   - довідка про щеплення.

За детальною інформацією звертайтеся за тел.: (0542)-25-53-59

 

Адміністрація


Увага! Організація прийому дітей до перших класів у 2020 році. Нормативні документи...


Наказ Управління освіти і науки Сумської міської ради Про зарахування до 5-х та 10-х класів закладів освіти № 13.01-18/1023 від 12.05.2020 року.  


Розклад уроків на 2019-2020 н.р.


 

Додаток

до наказу

КУ Сумський НВК № 41

від 02.09.2019 № __

  

Правила користування мобільними телефонами

під час навчально-виховного процесу

в КУ Сумський НВК № 41

І. Загальні положення

1. Правила користування мобільними телефонами під час навчально-виховного процесу в КУ Сумський НВК № 41 (далі – Правила) є обов’язковими для виконання усіма учасниками навчально-виховного процесу: учнями, працівниками, батьками (далі – учасник навчально-виховного процесу).

2. Дотримання правил підвищує якість та ефективність освітніх послуг, гарантує психологічно комфортні умови навчально-виховного процесу.

3. Школа не несе відповідальності за збереження мобільних телефонів. 

ІІ. Умови користування мобільними телефонами

1. У приміщенні та на території КУ Сумський НВК № 41 обов’язково ставити мобільний телефон у беззвучний режим.

2. Під час уроків і навчальних занять мобільний телефон слід вимикати.

3. Учасники навчально-виховного процесу мають право у позаурочний час використовувати телефони на території КУ Сумський НВК № 41 як засіб для комунікації: телефонувати, надсилати СМС-повідомлення, обмінюватися інформацією тощо.

4. Учасникам навчально-виховного процесу заборонено:

4.1. У КУ Сумський НВК № 41 слухати радіо та музику без навушників.

4.2. Пропагувати жорстокість і насильство за допомогою мобільних телефонів.

4.3. Свідомо завдавати шкоди іміджу закладу.

ІІІ. Відповідальність

1. За одноразове порушення, оформлене у вигляді доповідної на ім’я директора, оголошується зауваження (з написанням пояснювальної).

 

2. У разі порушення Правил допускається вилучення мобільного телефону учителем для передачі адміністрації школи та повернення батькам учня.


Набуло чинності положення про інституційну форму навчання – що це означає

    14 червня набуло чинності положення про інституційну форму здобуття загальної середньої освіти, яке дозволяє будувати індивідуальну траєкторію для учнів.

Міністерка освіти і науки Лілія Гриневич пояснила, що змінює це положення, передає прес-служба МОН.

      “Серед новацій цього положення – механізм впровадження мережевої форми здобуття освіти. Це дає школі реальний інструмент для взаємодії із закладами культури, фізкультури і спорту, міжшкільними ресурсними центрами та іншими суб’єктами освітньої діяльності.

     Навчання за мережевою формою може організовуватись як для всього класу (групи), коли у закладі, наприклад, немає вчителя, а окремі уроки може надавати профільний гурток чи організація з хорошими спеціалістами, так і для окремих учнів, які вже десь додатково навчаються. По суті, це розширює доступ дітей до різних ресурсів і можливостей, ефективно використовуючи їхній час”, – пояснила Гриневич.

     Щоб впровадити в закладі мережеву форму навчання, її потрібно запропонувати педагогічній раді закладу. Це можуть зробити учні, батьки, вчителі або ж інші заклади, які зацікавлені у такій співпраці.

     Механізм такий: базовий заклад та партнер укладають договір, у якому буде визначено освітню програму та її компоненти, що забезпечуватимуться у взаємодії, механізми фінансування, використання ресурсів та інші умови їхньої співпраці.

     У міністерстві зазначають, що це не єдиний шлях впровадження такої форми навчання – для побудови індивідуальної освітньої траєкторії розроблятимуть й інші формати.

      Також змінився підхід до вечірніх шкіл: “До цього часу учні, які не могли навчатися за денною формою, робили це тільки у вечірніх школах. Відтепер на вечірній формі можна буде отримати освіту з 14 років у будь-якій звичайній школі, що відкриє на своїй базі таку форму навчання.

      Також освіту можна буде отримати прискорено у 10-11 (12) класах, але тільки якщо учень продемонструє достатній та високий рівень навчальних досягнень (від 7 та до 12 балів)”, – зазначила міністерка.

     Так, вечірні школи зможуть продовжити працювати як заклади загальної середньої освіти, в яких організовано вечірню форму здобуття освіти. Для цього необхідно внести відповідні зміни до назви закладу, статуту та затвердити це засновником.

 

 


Дякуємо нашим батькам!

 

            В КУ Сумський НВК № 41 «Райдуга» проводиться велика робота з батьками щодо підвищення ролі батьків у освітньому процесі. Протягом року батьки – постійні учасники «круглих столів», семінарів, розваг, свят, фестивалів,  уроків партнерської взаємодії (залучення батьків до проведення уроків). Для них організовуються протягом року Дні відкритих дверей, відкриті заняття, уроки, свята,  проводяться консультації, працює школа для молодих батьків і психологічна служба.


Для Вас, батьки!

Додаток до листа МОН України від 19.04.2018 № 1/9-249

Інструктивно-методичні рекомендації щодо забезпечення наступності дошкільної та початкової освіти. Детально... 

 


Про зарахування до 1 класу. Детально...


Перелік підручників обраних для 1 класу детально...


Наказ про затвердження  Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти детально...


Наказ про учнівську форму та тематичні дні детально...


10 золотих правил безпеки в Інтернеті для дітей.

1. Нікому без дозволу батьків не давати особисту інформацію: домашню адресу, номер домашнього телефону, робочу адресу батьків, їхній номер телефону, назву й адресу школи.

2. Якщо знайдете якусь інформацію, що турбує вас, негайно сповістіть про це батьків.

3. Ніколи не погоджуватися на зустріч з людиною, з якою ви познайомилися в Інтернеті. Якщо все ж таки це необхідно, то спочатку потрібно спитати дозволу батьків, а зустріч повинна відбутися в громадському місці й у присутності батьків.

4. Не посилати свої фотографії чи іншу інформацію без дозволу батьків.

5. Не відповідати на невиховані і грубі листи. Якщо одержите такі листи не з вашої вини, то сповістіть про це батьків, нехай вони зв'яжуться з компанією, що надає послуги Інтернет.

6. Розробити з батьками правила користування Інтернетом. Особливо домовитися з ними про прийнятний час роботи в Інтернеті і сайти, до яких ви збираєтесь заходити.

7. Не заходити на аморальні сайти і не порушувати без згоди батьків ці правила.

8. Не давати нікому крім батьків свої паролі, навіть найближчим друзям.

9. Не робити протизаконних вчинків і речей в Інтернеті.

10. Не шкодити і не заважати іншим користувачам.


ЯК ЗАБЕЗПЕЧИТИ БЕЗПЕКУ ДІТЕЙ У МЕРЕЖІ ІНТЕРНЕТ

(поради батькам) 

Пропонуємо декілька рекомендацій, які слід взяти до уваги:

- розміщуйте комп’ютери з Internet-з’єднанням поза межами кімнати вашої дитини;

- поговоріть зі своїми дітьми про друзів, з яким вони спілкуються в он-лайні, довідайтесь як вони проводять дозвілля і чим захоплюються;

- цікавтесь, які веб сайти вони відвідують та з ким розмовляють;

- вивчіть програми, які фільтрують отримання інформації з мережі Інтернет, наприклад, Батьківський контроль в Windows*;

- наполягайте на тому, щоб ваші діти ніколи не погоджувалися зустрічатися зі своїм он-лайновим другом без вашого відома;

- навчіть своїх дітей ніколи не надавати особисту інформацію про себе та свою родину електронною поштою та в різних реєстраційних формах, які пропонуються власниками сайтів;

- контролюйте інформацію, яку завантажує дитина (фільми, музику, ігри, тощо);

- цікавтесь, чи не відвідують діти сайти з агресивним змістом;

- навчіть своїх дітей відповідальному та етичному поводженню в он-лайні. Вони не повинні використовувати Інтернет мережу для розповсюдження пліток, погроз іншим та хуліганських дій;

- переконайтеся, що діти консультуються з Вами, щодо будь-яких фінансових операції, здійснюючи замовлення, купівлю або продаж через Інтернет мережу;

- інформуйте дітей стосовно потенційного ризику під час їх участі у будь-яких іграх та розвагах;

- розмовляйте зі своєю дитиною як з рівним партнером, демонструючи свою турботу про суспільну мораль.

Використовуючи ці рекомендації, Ви маєте нагоду максимально захистити дитину від негативного впливу всесвітньої мережі Інтернет. Але пам’ятайте, Інтернет - це не тільки осередок розпусти та жорстокості, але й найбагатша в світі бібліотека знань, розваг, спілкування та інших корисних речей. Ви повинні навчити свою дитину правильно користуватися цим невичерпним джерелом інформації.

Та найголовніше, дитина повинна розуміти, що Ви не позбавляєте ївільного доступу до комп’ютера, а, насамперед, оберігаєте. Дитина повинна Вам довіряти.


 Лист МОН № 1/9-66 від 31.01.2018 року про організоване завершення 2017/2018 н.р. та особливості проведення ДПА у закладах загальної середньої освіти детально...


Майбутньому першокласнику потрібно обов'язково пройти медогляд перед школою. Яких фахівців треба відвідати? Детально...


У наступному навчальному році 2018-2019 у нашій країні істотно зміняться правила прийому дітей до першого класу. Детально...


Наказ Міністерства освіти і науки України від 21 грудня 2017 року № 1649 "Про визначення такими, що втратили чинність деяких наказів". Детально...


  Лист МОН щодо застосування державної мова в освітній галузі детально...


Підготовка до школи. Детально...


Інформаційний лист «В Україні спалах кору»

 

         Звертаємо Вашу увагу що відповідно до статті 15 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб» (із змінами) «дітям, які  не отримали  профілактичних  щеплень  згідно з календарем щеплень, відвідування дитячих закладів не дозволяється. У разі якщо профілактичні щеплення дітям  проведено  з  порушенням установлених  строків у зв'язку з медичними протипоказаннями,  при благополучній  епідемічній   ситуації   за   рішенням   консиліуму відповідних  лікарів  вони  можуть  бути  прийняті до відповідного дитячого закладу та відвідувати його». Детально...


  Презентація загальних батьківських зборів. Детально...


СУМСЬКА    МІСЬКА     РАДА

УПРАВЛІННЯ  ОСВІТИ І НАУКИ

вул. Харківська, 35, м. Суми, 40035, тел. факс (0542) 32-78-05

E-mail:  osvita@smr.gov.ua

10.01.2018 № 13.01-18/66

Керівнику закладу освіти

 

Для ознайомлення та використання в роботі управління освіти і науки Сумської міської ради доводить до Вашого відома лист комунального закладу  Львівської обласної ради «Бориславська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів» від 19.11.2017 № 415 щодо навчання та лікування дітей з хронічними захворюваннями органів травлення у 2018-2019 навчальному році. 

Просимо  вищезазначену інформацію розмістити на сайті закладу освіти та довести її до батьківського загалу.

 


РІШЕННЯ

від 21 грудня 2017 року   № 2897- МР

м. Суми

 

Про затвердження Порядку забезпечення безкоштовним харчуванням за рахунок коштів міського  бюджету  дітей-інвалідів  детально...


 РІШЕННЯ 

від 21 грудня 2017  року  № 2898 - МР

м. Суми

 

Про встановлення вартості харчування дітей та учнів у закладах освіти м. Суми  детально....

                                                                

 


НАКАЗ

Про внесення змін до наказу від 29.08.2017 № 155 «Про організацію харчування учнів КУ Сумський НВК № 41 у 2017-2018 навчальному році» детально...


Н А К А З

 Про внесення змін до наказу управління освіти і науки Сумської міської ради від 29.08.2017 року №720 «Про організацію харчування учнів загальноосвітніх навчальних закладів у 2017-2018 навчальному році» детально...     


 

Ім`я *:

Email *:

Код *: